Mateusz…przemienia drewno w „złoto”.

Uwiązać samochód do drogi…
30 września 2017
RODO
25 maja 2018

Mateusz…przemienia drewno w „złoto”.

MATEUSZ….

RZEMIEŚLNIK …jak sam o sobie mówi. 

…Hasło wydawałoby się dawno nieaktualne. Kojarzy się z dawnymi czasami, niektórym ze średniowieczem. A z czym kojarzą się dawne czasy? Mateuszowi z jakością, produktem który spełniał oczekiwania, bo był wytwarzany dla indywidualnych potrzeb odbiorcy. Kilka lat temu wyznaczył sobie misję spełniania tych potrzeb. I jednego dnia zmienił plastikowe biuro na warszawskim Mokotowie, zwane „Mordorem”,na własną małą pracownię, kilka ulic dalej. Marynarkę odłożył do szafy, i pełen obaw, ale i nadziei zaczął poszukiwania zestawu fartuchów do swojej „alchemii”.

Pracownia na jakiś czas stała się jego drugim domem, a drewno i inne szlachetne materiały najczęstszym towarzystwem.  nauczył się wielu nowych rzeczy i pokonał różne bariery. Ale najtrudniejszą była cierpliwość. Cecha, której tak mocno nam dzisiaj brakuje. A która decyduje o sukcesie. I jest nieodzowna przy pracy z drzewem, zwłaszcza jeśli efekt końcowy ma dawać piękno i indywidualny styl. Z tej cierpliwości zrodziły wytwarzane przez niego cudeńka jaką jest biżuteria którą Wam tu prezentujemy w naszym sklepie. Mateusz ma dzisiaj poczucie spokoju i pozwala wczuć w rolę współczesnego rzemieślnika. Dla którego największą satysfakcją jest widzieć własnoręcznie wytworzoną biżuterię, która potrafi zadziwić i wywołać błysk w oku niezależnie od wieku odbiorcy.

Drewniana ,połączona z żywicami biżuteria to jego współczesna wizja rzemiosła. Bo wykorzystuje naturalne materiały, a każdy produkt jest niepowtarzalny i unikalny z kawałkiem jego duszy. Ma kontakt z wieloma swoimi odbiorcami, wyczuwa i realizuję ich potrzeby. Swoją biżuterie wykonuje tak jak dyktują współczesne czasy, i chęć zbliżenia się do rzeczy naturalnych.

Ja Mateusza poznałem przypadkowo,poprzez facebooka gdzie reklamuje swoje wyroby.Pojechałem,porozmawiałem i dzieki temu macie na mojej stronie jego przepiękną biżuterię o najwyższym standardzie. Nasze spotkanie zaowocowało tym ze robimy rownież bizuterie na obroże waszych czworonożnych przyjaciół z ich imieniem i waszym numerem telefonu,byście nigdy nie czuli obawy ze sie zgubią. W sumie można powiedzieć że właściciele upodabniają sie do swoich pociech wiec dlaczego nie maja mieć także podobnej biżuterii? zachęcam Was do odwiedzenia tych produktów w naszym sklepie. Znajdziecie tam cos dla siebie i dla waszego czworonoga.Życzę miłej zabawy rodzajami drewna i kolorystyką…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: